•Anime Vampire•
Bun venit ! bighug

Iti place forumul ;;) ? atunci alaturate si tu comunitati anime-vampire , asa vom putea deveni o familie mai mare. bighug

•Anime Vampire•
Bun venit ! bighug

Iti place forumul ;;) ? atunci alaturate si tu comunitati anime-vampire , asa vom putea deveni o familie mai mare. bighug

•Anime Vampire•
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

•Anime Vampire•

~ ~ Un forum a celor pasionati de anime si vampirii ~ ~
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reguli ~Simulator~III~

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alice
Administrator
Administrator
Alice


Mesaje Mesaje : 52895
Puncte Puncte : 58372
Reputatie : 28
Varsta : 28
Localizare : <3

Reguli ~Simulator~III~ Empty
MesajSubiect: Reguli ~Simulator~III~   Reguli ~Simulator~III~ I_icon_minitimeSam Feb 11, 2012 3:59 pm

SIMULATOR NOU [HUUU ! Reguli ~Simulator~III~ 1827467708 ]
Ar trebui sa va cam spun ce idee genial de proasta am mai avut eu de data asta ...Bine ...sa incep , cred ca toata lumea a jucat carti la viata lui...sau daca nu ati jucat a-ti vazut macar cum arata niste carti pt poker .Folosinu-ma de semnele alea [Reguli ~Simulator~III~ 646-poker-mainnn-mare am sa creez nou simulator

Poveste :
~Anul 2034~
Dupa ani intregi si sute de experimente esuate cativa cercetatori au "creeat" armele supreme , aceste arme erau in numar de 4 iar puterea lor unita puteaa distruge lumea . "Armele" au fost pastrate in mare secret , dar dupa aprope un an o organizatie pe nume Okazoka, a aflat de acele "arme " .
~Despre Okazoka~
Okazoka era cea mai puternica organizatie secreta , aceasta statea la baza pacii , celor din Okazoka le era interzis sa spuna ca fac parte din aceasta organizatie .

Revin la poveste :
Okazoka nu ar fi avut nimic cu "armele" ...dar ..."armele " erau 4 copii de cu varste intre 1 si 2 ani ...o persoana necunoscuta din Okazoka s-a infiltrat in locul in care copii erau tinuti...dar acolo erau doar 2 dintre copii ...i-a luat pe cei doi si a disparut . Dupa 5 ani s-a aflat ca copii care lipseau erau luati de Akozon [organizatia care vroia sa distruga lumea ] , Aceeasi persoana care a luat acei doi copii din laborator s-a infiltrat in Akozon si a reusit sa ii ia pe cei doi copii , dar cineva l-a urmarit si a ucis aceea persoana , in ultimile secunde din viata a facut pe cei doi copii sa dispara ...au trecut 10 ani de atunci ...persoana care a fost ucisa nu a fost uitata de organizatia Okakotu ...dar nimeni alcineva nu stie de ea , cei doi copii care au fost salvati cand persoana a murit nu au putut fi gasiti .Cei care au fost scosi din laborator prima data au devenit membri Okozoka




AM AJUNS SI LA REGULI
1 . 3 caractere
2 . Primul caracter = om [persoana care a fost salvata a doua ora]
3. Al doilea caracter [orice rasa ] , membru Okozoka , unul dintre copii care a fost salvat prima data
4. Al treilea caracter [orice rasa] membru Akozon
5. Doar cand puterile lor vor "incepe" sa se "activeze " caracterele 1 vor putea fi gasite
5.1 Primele persoane care ii vor simti vor fi cei din organizatie
5.2 Caracterul 2 al utilizatorului x va fi paznicul caracterului 1 al utilizatorului y
5.3 Puteti imprumuta de la un caracter anime/manga/ sau dintr-un joc video[anime] : nume , poza istorie , puterile [maxim 3 lucruri]
6. Fiecare persoana are unul din semnele : inima neagra , inima rosie , romb , trefla sau puteti alege dintre semnele :
Reguli ~Simulator~III~ Dove-symbol-of-peace-on-earth
Reguli ~Simulator~III~ 180px-Pentacle_3.svg
Reguli ~Simulator~III~ 0
Reguli ~Simulator~III~ Images?q=tbn:ANd9GcRybN4WUZVheIdZIGOfi7oXYqDct3uI-Gmq1gl8PjLTmMCnn7PZ
Reguli ~Simulator~III~ Images?q=tbn:ANd9GcRTimpZaMeaOrnJWKHI6BmhIWVujZimWEEuTMayIglIn8Anlqw
Reguli ~Simulator~III~ Images?q=tbn:ANd9GcSDrymxk4HJgnMqC2wob9P7Ve2oHmxTnWdoWODAerVYhkytmZZqOA
6.1 Acei 4 copii vor avea fiecare un animal diferit care va fi puterea lor , pa langa acel animal ei pot avea si o abilitate sau doua


Eu o sa fiu
Rosa _ Miku Hatsune [poza ...intr-un fel]
Shin _ Amnesia [nume, poze]
Alice_nici un anime
Sus In jos
Diancie
Administrator
Administrator
Diancie


Mesaje Mesaje : 52763
Puncte Puncte : 57848
Reputatie : 27
Varsta : 27
Localizare : Go To Sleep

Reguli ~Simulator~III~ Empty
MesajSubiect: Re: Reguli ~Simulator~III~   Reguli ~Simulator~III~ I_icon_minitimeSam Feb 11, 2012 4:20 pm

am ametit complet @_@

Eu o sa fiu:
Ruku__niciun anime
Daisuke__niciun anime
Shikaru__niciun anime
Sus In jos
Alice
Administrator
Administrator
Alice


Mesaje Mesaje : 52895
Puncte Puncte : 58372
Reputatie : 28
Varsta : 28
Localizare : <3

Reguli ~Simulator~III~ Empty
MesajSubiect: Re: Reguli ~Simulator~III~   Reguli ~Simulator~III~ I_icon_minitimeDum Feb 12, 2012 6:41 am

Regula noua :
Caracterele de rasa om se pot uni cu parteneri lor pentru scurt timp
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reguli ~Simulator~III~ Empty
MesajSubiect: Re: Reguli ~Simulator~III~   Reguli ~Simulator~III~ I_icon_minitime

Sus In jos
 
Reguli ~Simulator~III~
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reguli ~Simulator Nyu III
» Reguli ~Simulator Animals~
» Reguli ~Simulator Kamika~
» Profil Simulator~III~
» ~Discutii~ Simulator~III~

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
•Anime Vampire• :: Simulatoare :: Simulatoare :: Arhiva simulatoare :: Arhiva simulatoare :: Simulator~III~-
Mergi direct la: