•Anime Vampire•
Bun venit ! bighug

Iti place forumul ;;) ? atunci alaturate si tu comunitati anime-vampire , asa vom putea deveni o familie mai mare. bighug

•Anime Vampire•
Bun venit ! bighug

Iti place forumul ;;) ? atunci alaturate si tu comunitati anime-vampire , asa vom putea deveni o familie mai mare. bighug

•Anime Vampire•
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

•Anime Vampire•

~ ~ Un forum a celor pasionati de anime si vampirii ~ ~
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Hey hey hey !

In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Hey hey hey ! Empty
MesajSubiect: Hey hey hey !   Hey hey hey ! I_icon_minitimeMar Mar 27, 2012 2:02 am

Buna ! Ma numesc Kim si am 15 ani ;). Ador sa ma uit pe multe forumuri si sa dau sfaturi pentru infrumusetare ;). Sunt prietenoasa si critica cateo data :D. Primul lucru care ma atras la forum a fost nume..Superb ! Ador vampirii si ador si anime si combinate ..wow! Asa, revenind la forum as vrea sa spun unele imbunatatiri pentru forum administratorului daca nu va supara ^^ :
1. Faviconul este de la forumgratuit si il foloseste toata lumea, ar trebui sa folosesti un favion mai personalizat si nou ^^
2.Ar trebui sa pui mai multe categorii, cum ar fi Sugestii/probleme ca oamenii sa poata da sugestii si inbunatatiri forumului, iar asa iti poti da seama mult mai usor cine merita un anumit rang si cat de priceput este sau cat de mult se descurca pentru a avea mai multe ajutoare in dezvoltarea forumului ^^. Ai putea sa mai pui
fan art, fan gfx, fan rpc, fan amv la o categorie numite fan zone ^^ Ar mai trebui sa existe de asemenea o categorie sub numele de reclamatii ca membrii sa poata reclama regulile nerespectate. Ar mai trebui sa existe si categorie cu concursuri in care membrii sa faca competitii intre ei si sa primeasca anumite premii spre exemplu un rang de membru premiat sau apreciat. ^^
4. Din moment ce acest forum e forum anime vampire, ar trebui sa existe discutii despre anumite anime-uri, iar membrii sa-si poata expirma parerea.
5. Ai putea face mai multa reclama la forum pe clopotel, tpu, facebook sau altele ^^.

Cam atat, sper ca nu te-am suparat si sper din tot sufletul ca te-am ajutat ^^
Sus In jos
Alice
Administrator
Administrator
Alice


Mesaje Mesaje : 52895
Puncte Puncte : 58372
Reputatie : 28
Varsta : 28
Localizare : <3

Hey hey hey ! Empty
MesajSubiect: Re: Hey hey hey !   Hey hey hey ! I_icon_minitimeMar Mar 27, 2012 2:12 am

Hey , Kim ! Bine ai venit
1. nu ma prea descurc cu photoscop asa ca am folosit ce am gasit pe forum gratuit
2. La "Diverse "se pot pune sugesti si probleme .Exista "coltul creeatilor" =>"Creatiile noastre" si "Fan-fiction"
4.Sincer nu m-am gandit la asta, dar poate o sa fac un forum pentru asa ceva
5. am facut reclama pe TPU si pe Trilulilu , dar ...nu prea merge laughing
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Hey hey hey ! Empty
MesajSubiect: Re: Hey hey hey !   Hey hey hey ! I_icon_minitimeDum Apr 15, 2012 1:24 am

Buna Kim!
Bine ai venit pe forum.
Eu sunt Deea.
Ma bucur sa te cunosc.
Sper sa devenim prietene bune.
Sedere placuta aici.
Paste placut.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hey hey hey ! Empty
MesajSubiect: Re: Hey hey hey !   Hey hey hey ! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Hey hey hey !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
•Anime Vampire• :: Sa ne cunoastem ...Sa legam noi prietenii :: Prezinta-te!-
Mergi direct la: