•Anime Vampire•
Bun venit ! bighug

Iti place forumul ;;) ? atunci alaturate si tu comunitati anime-vampire , asa vom putea deveni o familie mai mare. bighug

•Anime Vampire•
Bun venit ! bighug

Iti place forumul ;;) ? atunci alaturate si tu comunitati anime-vampire , asa vom putea deveni o familie mai mare. bighug

•Anime Vampire•
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

•Anime Vampire•

~ ~ Un forum a celor pasionati de anime si vampirii ~ ~
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Am intrat si eu aici :)

In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Am intrat si eu aici :) Empty
MesajSubiect: Am intrat si eu aici :)   Am intrat si eu aici :) I_icon_minitimeVin Apr 20, 2012 8:36 pm

Buna numele meu este Niki . Am ajuns si eu pe aici doar datorita lui Google ( Doamne multumesc ca ai creat un om care sa creeze la randul lui asta ) si ma simt formidabil sunt de adreptul extaziata . Tot ce imi place vampiri + anime . Azi e ziua mea norocoasa am ajuns la locul potrivit si deja iubesc forumul asta :(%): . Ahhh m-am luat la vorba si am cam uitat sa ma prezint ( acesta este cel mai mare defect al meu : vorbesc prea mult shy , nu vorbesc mult doar cand sunt bolnava atunci traiesc pe alta lume O.O ........ cry ) onion oricum sa incep :
Cum am zis numele meu este Niki dar prietenii imi zic Ny , defapt prietenul , am doar unul , sunt un pic cam retrasa si nu multi vor o obsedata de anime pe langa ei ..... anyway am 17 si sunt o ciudata. Am ochi caprui spre negru toata lumea spune ca daca te uiti prea atent in ei te simti de parca ai cadea intr-un abis . Parul meu e roscat cu negru ceva corcitura . Am o sora si un frate mai mic ( nu au conturi pe acest forum dar o sa mai umble din cand in cand pe contul meu onion asa ca aveti grija daca dintr-o data va treziti cu o comentatoare inascuta ( cu fite ) sau cu cineva la fel de tacut si atat de diabolic ca un dracusor ( e fratele meu mai mic are 14 ani ) sa stiti ca sunt fratii mei shock . Famili mea ( mama , tata ) sunt foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte grijulii ( si nu , nu exagerez ) sad
Am trecut pe la regulament , nu va fi greu de respectat .
Oricum sper sa-mi fac multi prieteni . Aaaaaaaaa si imi place foarte tare muzica toate genurile mai putin manelele :)
Bye-bye Ny va pupa :Reborn
Sus In jos
Alice
Administrator
Administrator
Alice


Mesaje Mesaje : 52895
Puncte Puncte : 58372
Reputatie : 28
Varsta : 28
Localizare : <3

Am intrat si eu aici :) Empty
MesajSubiect: Re: Am intrat si eu aici :)   Am intrat si eu aici :) I_icon_minitimeVin Apr 20, 2012 8:52 pm

Hey Niki dizzy dizzy ...Ma bucur sa te cunosc , imi place prezentarea ta ;;) :-bdd
Deci : Esti tare vorbareata ...asa ca mine :-d-V ....si eu am ochi caprui spre negru inchis ...da' parca ar fi un castaniu mai inchis :/^_^\\: ...cred ca ai un par super ......
siii....nu mai stiu ce sa zic .. :/^_^\\: ....a da ...era sa uit
Bine ai venit pe forum ! sper sa te distrezi , daca vrei sa ma intrebi ceva poti sa imi lasi Pm :-d-V
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Am intrat si eu aici :) Empty
MesajSubiect: Re: Am intrat si eu aici :)   Am intrat si eu aici :) I_icon_minitimeVin Apr 20, 2012 8:57 pm

Si eu sper la fel mersi frumos acum maduc sa-mi fac fiesta la fan-ficuri :)
Sus In jos
Alice
Administrator
Administrator
Alice


Mesaje Mesaje : 52895
Puncte Puncte : 58372
Reputatie : 28
Varsta : 28
Localizare : <3

Am intrat si eu aici :) Empty
MesajSubiect: Re: Am intrat si eu aici :)   Am intrat si eu aici :) I_icon_minitimeVin Apr 20, 2012 8:59 pm

Bafta !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Am intrat si eu aici :) Empty
MesajSubiect: Re: Am intrat si eu aici :)   Am intrat si eu aici :) I_icon_minitime

Sus In jos
 
Am intrat si eu aici :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
•Anime Vampire• :: Sa ne cunoastem ...Sa legam noi prietenii :: Prezinta-te!-
Mergi direct la: