•Anime Vampire•
Bun venit ! bighug

Iti place forumul ;;) ? atunci alaturate si tu comunitati anime-vampire , asa vom putea deveni o familie mai mare. bighug

•Anime Vampire•
Bun venit ! bighug

Iti place forumul ;;) ? atunci alaturate si tu comunitati anime-vampire , asa vom putea deveni o familie mai mare. bighug

•Anime Vampire•
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

•Anime Vampire•

~ ~ Un forum a celor pasionati de anime si vampirii ~ ~
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Profil Clan

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alice
Administrator
Administrator
Alice


Mesaje Mesaje : 52895
Puncte Puncte : 58373
Reputatie : 28
Varsta : 28
Localizare : <3

Profil Clan  Empty
MesajSubiect: Profil Clan    Profil Clan  I_icon_minitimeSam Apr 16, 2011 4:02 am

*Posteaza doar cei care creaza clanurile ,iar apoi asteptati aprobarea mea
Nume : Sekai
Poza /Sigla [aceasta poza o sa fie pe hainele tuturor din clan ] Profil Clan  Images?q=tbn:ANd9GcRybN4WUZVheIdZIGOfi7oXYqDct3uI-Gmq1gl8PjLTmMCnn7PZ
Abilitate speciala a clanului : Membri clanului au doua "forme " adica una se lupta si una normala , la "forma" de lupta membriilor din clan li se fac ochi pe margini negri iar acestia pot citi atacurile adversarilor ;
Chakra specifica (*Este obloigaroti ca fiecare membru din clan sa aiba cel putin unul din cele DOUA pe care le postati aici ) : Vant , Foc ;
Istorie : Un clan foarte puternic din trecut pana in prezent , cu abilitati foarte puternice
Membirii : Yumiza Senkai , Heiva Senkai ,Haru Sekai ;


Ultima editare efectuata de catre Moka Ayakashi in Mar Apr 19, 2011 2:16 am, editata de 3 ori
Sus In jos
Diancie
Administrator
Administrator
Diancie


Mesaje Mesaje : 52763
Puncte Puncte : 57849
Reputatie : 27
Varsta : 27
Localizare : Go To Sleep

Profil Clan  Empty
MesajSubiect: Re: Profil Clan    Profil Clan  I_icon_minitimeSam Apr 16, 2011 5:44 am

Nume: Kaminari
Poza/Sigla:
Profil Clan  Images?q=tbn:ANd9GcRTimpZaMeaOrnJWKHI6BmhIWVujZimWEEuTMayIglIn8Anlqw(baieti)
Profil Clan  Images?q=tbn:ANd9GcSDrymxk4HJgnMqC2wob9P7Ve2oHmxTnWdoWODAerVYhkytmZZqOA(fete)
Abilitatea speciala a clanului: Toti membri clanului se pot uni cu invocarile, sau sa le faca sa se uneasca cu armele lor, iar toate atacurile sunt de 100 de ori mai puternice. Cei din ramura principala se pot uni cu invocarile, iar cei din ramura inferioara isi pot uni invocariile cu armele.
Chakra: Storm (baieti), Yin (fete)
Istorie: E un clan mic care nu are prea multi membri.
Membri: Arashi Kaminari, Yuni Kaminari


Ultima editare efectuata de catre KHReborn in Lun Apr 18, 2011 2:17 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Alice
Administrator
Administrator
Alice


Mesaje Mesaje : 52895
Puncte Puncte : 58373
Reputatie : 28
Varsta : 28
Localizare : <3

Profil Clan  Empty
MesajSubiect: Re: Profil Clan    Profil Clan  I_icon_minitimeSam Apr 16, 2011 2:52 pm

Imi place ideea abilitati si sigla :Sakura: ....Bravo KHReborn
*Aprobat
Sus In jos
Diancie
Administrator
Administrator
Diancie


Mesaje Mesaje : 52763
Puncte Puncte : 57849
Reputatie : 27
Varsta : 27
Localizare : Go To Sleep

Profil Clan  Empty
MesajSubiect: Re: Profil Clan    Profil Clan  I_icon_minitimeSam Apr 16, 2011 2:55 pm

mersi :D Profil Clan  490525052
Sus In jos
Continut sponsorizat





Profil Clan  Empty
MesajSubiect: Re: Profil Clan    Profil Clan  I_icon_minitime

Sus In jos
 
Profil Clan
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» *Profil~
» Profil
» Profil 2
» Profil
» Profil Nyu ♥♥♥

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
•Anime Vampire• :: Simulatoare :: Simulatoare :: Arhiva simulatoare :: Arhiva simulatoare :: Simulator clanuri-
Mergi direct la: