•Anime Vampire•
Bun venit ! bighug

Iti place forumul ;;) ? atunci alaturate si tu comunitati anime-vampire , asa vom putea deveni o familie mai mare. bighug

•Anime Vampire•
Bun venit ! bighug

Iti place forumul ;;) ? atunci alaturate si tu comunitati anime-vampire , asa vom putea deveni o familie mai mare. bighug

•Anime Vampire•
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

•Anime Vampire•

~ ~ Un forum a celor pasionati de anime si vampirii ~ ~
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reguli

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alice
Administrator
Administrator
Alice


Mesaje Mesaje : 52895
Puncte Puncte : 58372
Reputatie : 28
Varsta : 28
Localizare : <3

Reguli Empty
MesajSubiect: Reguli   Reguli I_icon_minitimeJoi Sept 20, 2012 2:39 am


Este vorba de oameni care folosesc puterea spiritelor sa lupte. Aceste spirite au forma unor animale si controleaza elementele naturi ( apa ,foc ,pamant aer) elemente combinate (sunt mai rare ) ( furtuna ,gheata ,zapada,lava etc) dar mai sunt si spiritele care nu se bazeza pe elemente aceastea sunt foarte rare.
Legenda: Acum 200 de ani vazand ca oameni care controleaza spiritele nu reusesc sa isi faca spiritele mai puternice .un zeu a coborat si lea zis: Eu si ceilalti zei am hotarat,va vom da un test care poate va dura ani si ani dar asta depinde doar de voi ,voi trebuie sava dati seama ce va fac spiritele mai puternice ,cei ce vor reusi sa afle le vom indeplimi o dorinta . Zeul a disparut iar oameni au inceput sa vorbeasca pana la urma oameni s-au impartit in doua tabere o tabara zicea ca trebuie sa sacrifice oameni normali pt zei iar ceilalti spuneau ca trebuie sa ajute oameni normali.Vazand ca nu ajung la o intelegere acestia s-au impartit in doua "clanuri " Clanul Korosi care credeau ca daca omoara oameni normali vor reusi sa isi faca spiritele mai puternice si clanul Yasashi care cred ca daca ajuta oameni normali isi vor face spiritele mai puternice .
Zeul a venit din nou pe pamant si lea zis : Stiu ce ideei aveti , dar pentru asta si voi veti fi oameni normali , cand nu va uniti cu spiritul voi nu veti avea nici o abilitate si veti arata alfel .De asemenea clanurile voastre vor duce o lupta intre ele .
Reguli :
-Spiritul se poate contopi cu ei sau cu arma lor .
-Spiritele nu pot sta langa stapan daca acesta e in forma de om
-Adversari se pot omora intre ei doar daca spiritul e secat de putere (adica au dus o lupta lunga ) sau mai pot muri daca oponenti se afla in corpurile umane
-Cand unul dintre clanuri vrea sa omoare un om pentru ca crede ca e din clanul advers si se inseala persoani/persoanelor le este luat spiritul si devine om uitand tot ce s-a intamplat inainte iar omul care a fost atacat nu patese nimic.
-Cei din clanuri se pot reincarna in persoane care sunt aproape moarte , asfel li se ia doar corpul acelor persoane .
-Clanul Yasashi a omorat pe seful clanului Koroshi in urma cu 2 ani de atunci Koroshi nu isi mai fac aparitia
- O sa avem 4 caractere ,doua caractere intr-un clan iar celelalte doua in alt clan . eu am sa am seful de la korashi iar Bya sefa de la Yasahi
OBLIGATORIU : un caracter trebuie sa aiba un spirit NORMAL (apa ,pamant aer ) si unul mai rar .Sefi au cele mai rare spirite . Ultimul e la alegere (nu trebuie sa fie in aceasta orfine . SPIRITELE NORMALE SE CELE MAI PUTIN RARE SE POT REPETA !



O sa fiu : ...
Shin
Emi
Kenzo
Sakura
Sus In jos
Diancie
Administrator
Administrator
Diancie


Mesaje Mesaje : 52763
Puncte Puncte : 57848
Reputatie : 27
Varsta : 27
Localizare : Go To Sleep

Reguli Empty
MesajSubiect: Re: Reguli   Reguli I_icon_minitimeJoi Sept 20, 2012 3:00 am

Eu o sa fiu:
Cleo
Kuroko
Yuki
Ryo
Sus In jos
Alice
Administrator
Administrator
Alice


Mesaje Mesaje : 52895
Puncte Puncte : 58372
Reputatie : 28
Varsta : 28
Localizare : <3

Reguli Empty
MesajSubiect: Re: Reguli   Reguli I_icon_minitimeMar Oct 02, 2012 2:43 am

Imi schimb caracterul 2 cu : Kimiko
Sus In jos
Diancie
Administrator
Administrator
Diancie


Mesaje Mesaje : 52763
Puncte Puncte : 57848
Reputatie : 27
Varsta : 27
Localizare : Go To Sleep

Reguli Empty
MesajSubiect: Re: Reguli   Reguli I_icon_minitimeMar Oct 02, 2012 2:53 am

Imi schimb caracterul 2 cu Sasuke
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reguli Empty
MesajSubiect: Re: Reguli   Reguli I_icon_minitime

Sus In jos
 
Reguli
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reguli
» •≈• Reguli •≈•
» Reguli
» Reguli
» Reguli

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
•Anime Vampire• :: Simulatoare :: Simulatoare :: Arhiva simulatoare :: Arhiva simulatoare :: Simulator K&Y-
Mergi direct la: