•Anime Vampire•
Bun venit ! bighug

Iti place forumul ;;) ? atunci alaturate si tu comunitati anime-vampire , asa vom putea deveni o familie mai mare. bighug

•Anime Vampire•
Bun venit ! bighug

Iti place forumul ;;) ? atunci alaturate si tu comunitati anime-vampire , asa vom putea deveni o familie mai mare. bighug

•Anime Vampire•
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

•Anime Vampire•

~ ~ Un forum a celor pasionati de anime si vampirii ~ ~
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reguli A&O

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alice
Administrator
Administrator
Alice


Mesaje Mesaje : 52895
Puncte Puncte : 58372
Reputatie : 28
Varsta : 28
Localizare : <3

Reguli A&O Empty
MesajSubiect: Reguli A&O   Reguli A&O I_icon_minitimeVin Noi 23, 2012 4:45 am

Este vorba despre doua regate (Alpha si Omega )
Cele doua regate nu se inteleg deloc bine ... Totul a inceput acum cateva sute de ani de la cateva hectare de pamat care nobili din Alpha sustiniau ca sunt ai lor iar cei din Omega sustineau ca acea parte de pamant le apartine .De la acest lucru au inceput adevarate lupte care au dus la razboaie de zeci de ani . In ultimul timp regatele s-au mai linistit putin , dar , persoanele din Alpha mereu daca intalnesc pe cineva din Omega se lupta . Acum nu mai e vorba de hectarele de pamant ci doar de razbunarea unora si mandria altora

Regatul Alpha - Are o printesa ,parintii acestei printese sunt foarte stricti si foarte " corecti " , daca vreo data printesa le-a incalcat cuvantul ea este batuta .

Regatul Omega - Are un print , mama acestuia a murit acum cativa ani iar cu tatal lui nu se intelege de loc .

Printul si printesa sunt prietenii , se intalnesc mereu intr-un loc secret iar nimeni nu stie de prieteneie lor , pentru a nu fi pusa in pericol printesa.

Eu voi fi :
Yumi
Shin
Hana


Ultima editare efectuata de catre Pink~Dea in Lun Noi 26, 2012 9:54 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Diancie
Administrator
Administrator
Diancie


Mesaje Mesaje : 52763
Puncte Puncte : 57848
Reputatie : 27
Varsta : 27
Localizare : Go To Sleep

Reguli A&O Empty
MesajSubiect: Re: Reguli A&O   Reguli A&O I_icon_minitimeVin Noi 23, 2012 4:55 am

Eu o sa fiu:
Matheus
Kate
Ryu
Sus In jos
Alice
Administrator
Administrator
Alice


Mesaje Mesaje : 52895
Puncte Puncte : 58372
Reputatie : 28
Varsta : 28
Localizare : <3

Reguli A&O Empty
MesajSubiect: Re: Reguli A&O   Reguli A&O I_icon_minitimeLun Noi 26, 2012 9:15 pm

♫Mai adaugam un caracter eu o sa fiu : Takuma
Sus In jos
Diancie
Administrator
Administrator
Diancie


Mesaje Mesaje : 52763
Puncte Puncte : 57848
Reputatie : 27
Varsta : 27
Localizare : Go To Sleep

Reguli A&O Empty
MesajSubiect: Re: Reguli A&O   Reguli A&O I_icon_minitimeLun Noi 26, 2012 9:47 pm

Eu o sa fiu: Tamaki <3
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reguli A&O Empty
MesajSubiect: Re: Reguli A&O   Reguli A&O I_icon_minitime

Sus In jos
 
Reguli A&O
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reguli ~
» Reguli A&O~2
» →REGULI♥
» REguLI
» Reguli S.I

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
•Anime Vampire• :: Simulatoare :: Simulatoare :: Arhiva simulatoare :: Arhiva simulatoare :: Simulator Alpha si Omega :: Simulator Alpha si Omega-
Mergi direct la: