•Anime Vampire•
Bun venit ! bighug

Iti place forumul ;;) ? atunci alaturate si tu comunitati anime-vampire , asa vom putea deveni o familie mai mare. bighug

•Anime Vampire•
Bun venit ! bighug

Iti place forumul ;;) ? atunci alaturate si tu comunitati anime-vampire , asa vom putea deveni o familie mai mare. bighug

•Anime Vampire•
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

•Anime Vampire•

~ ~ Un forum a celor pasionati de anime si vampirii ~ ~
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Profil A&O~2

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Diancie
Administrator
Administrator
Diancie


Mesaje Mesaje : 52763
Puncte Puncte : 57848
Reputatie : 27
Varsta : 27
Localizare : Go To Sleep

Profil A&O~2 Empty
MesajSubiect: Profil A&O~2   Profil A&O~2 I_icon_minitimeVin Noi 30, 2012 3:37 am

Nume: Renesmee
Varsta: 16
Rasa: inger
Dorinta: sa-l aduca pe tatal ei inapoi.
Info: Este foarte retrasa de cand tatal ei a disparut si refuza sa iasa din camera sau sa lase pe cineva sa intre.
Trecut: -
Abilitati:
Arma:

Nume: Mizu
Varsta: 16
Rasa: vampir
Dorinta: sa isi invinga parinti
Info: Este mereu dornic de lupta. Ii place in special sa se bata cu parinti lui. Daca e nervos, se duce departe de casa sa fumeze. Cine se atinge de sabia lui, e MORT!
Trecut: -
Abilitati: -controleaza apa
Arma: sabie

Nume: Mei
Varsta: 15
Rasa: zeita
Dorinta: -necunoscuta-
Info: Cu prietenii e nebuna iar cu straini e tacuta si timida. Adora sa fie de ajutor, animalele, florile, muzica...si multe altele. Singurul lucru care il uraste e minciuna. Uneori e foarte incapatanata.
Trecut: -necunoscut-
Abilitati:
Arma:


Ultima editare efectuata de catre TamayoriHime in Mier Dec 05, 2012 4:36 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Alice
Administrator
Administrator
Alice


Mesaje Mesaje : 52895
Puncte Puncte : 58372
Reputatie : 28
Varsta : 28
Localizare : <3

Profil A&O~2 Empty
MesajSubiect: Profil A&O~2   Profil A&O~2 I_icon_minitimeVin Noi 30, 2012 4:17 am

Nume:Daisuke
Varsta:17
Rasa:demon
Dorinta:sa o ajute cat mai mult pe mama lui
Info: De cand tatal lui a disparut a lasat prostelile de o parte si a inceput sa o ajute pe mama lui cu treburile regale,dar incearca sa fie si cel mai bun frate pt sora lui
Trecut: Este printul regatelor
Abilitati:
Arma:

Nume: Deea
Varsta: 16
Rasa: inger
Dorinta:
Info: Zambeste mereu dar totusi e distanta cu toti cei din jur.Nu vrea spuna unde locuieste pt a nu ii fi la nimeni mila de ea.
Trecut:parinti ei au fost ucisi cand ea avea un an,de atunci a fost trimisa la orferinat
Abilitati:
Arma:

Nume: Kaname
Varsta:18
Rasa:varcolac
Dorinta:-
Info: este foarte distant.nu o suporta pe mama lui.Tot timpul doarme prin paudre si nu prea merge acasa .
Trecut:
Abilitati:
Arma:
Sus In jos
 
Profil A&O~2
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Profil
» Profil
» Profil
» Profil Sim. V.I.P
» Profil

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
•Anime Vampire• :: Simulatoare :: Simulatoare :: Arhiva simulatoare :: Arhiva simulatoare :: Simulator Alpha si Omega :: Simulator Alpha si Omega 2-
Mergi direct la: