•Anime Vampire•
Bun venit ! bighug

Iti place forumul ;;) ? atunci alaturate si tu comunitati anime-vampire , asa vom putea deveni o familie mai mare. bighug

•Anime Vampire•
Bun venit ! bighug

Iti place forumul ;;) ? atunci alaturate si tu comunitati anime-vampire , asa vom putea deveni o familie mai mare. bighug

•Anime Vampire•
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

•Anime Vampire•

~ ~ Un forum a celor pasionati de anime si vampirii ~ ~
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Buna^^

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Buna^^ Empty
MesajSubiect: Buna^^   Buna^^ I_icon_minitimeMar Mai 17, 2011 11:06 pm

Ma numesc Daniela dar imi puteti spune pe scurt,Arisa!Am 16 ani,sunt din Cluj si desigur,o fana a animeurilor.Imi place sa citesc,sa ascult muzica,sa ma distrez,sa ma uit la filme,sa stau pe calculator,sa ies cu prietenii etc.Cantareata mea preferata este Avril Lavigne iar printre cele japoneze se numara Misato Aki,Ayumi Hamasaki,Megumi Hayashibara,Boa....de obicei ascult muzica pop dar imi place si rock.Genul de film la care ma uit cel mai des este horror deoarece mi se pare interesant si captivant iar la carti,ei bine citesc cam orice mai ales Sf si horror desii nu ma prea dau in vant dupa genul dragoste citesc si acest gen,cel romantic placandu-mi mult iar din cand in cand mai citesc si carti politiste.Sunt o fire sociabila,prietenoasa,uneori timida si visatoare....
Sus In jos
Alice
Administrator
Administrator
Alice


Mesaje Mesaje : 52895
Puncte Puncte : 58372
Reputatie : 28
Varsta : 28
Localizare : <3

Buna^^ Empty
MesajSubiect: Re: Buna^^   Buna^^ I_icon_minitimeMier Mai 18, 2011 1:26 am

Buna Arisa , ma bucur sa te cunosc ...vad ca te pricepi la descrieri , nu ca mine worried
Bine ai venit
Sus In jos
 
Buna^^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
»  buna !!^^
» Buna
» Buna tuturor
» Buna la toata lumea

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
•Anime Vampire• :: Sa ne cunoastem ...Sa legam noi prietenii :: Prezinta-te!-
Mergi direct la: