•Anime Vampire•
Bun venit ! bighug

Iti place forumul ;;) ? atunci alaturate si tu comunitati anime-vampire , asa vom putea deveni o familie mai mare. bighug

•Anime Vampire•
Bun venit ! bighug

Iti place forumul ;;) ? atunci alaturate si tu comunitati anime-vampire , asa vom putea deveni o familie mai mare. bighug

•Anime Vampire•
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

•Anime Vampire•

~ ~ Un forum a celor pasionati de anime si vampirii ~ ~
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cateva sugestii

In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Cateva sugestii Empty
MesajSubiect: Cateva sugestii   Cateva sugestii I_icon_minitimeMier Mai 01, 2013 3:00 am

Okay, stiu ca sunt si poate nu imi permite atat de mult statutul, dar unele dintre sugestii ar putea fi bune. Nu stiu, poate forumul e la inceput... Daca e nevoie de ajutor, ma ofer voluntar cat imi permite rangul de membru.
Un topic pentru sugestii si/sau probleme tehncie ar fi bine-venit. Pentru un user nou e mai greu sa se descurce, de exemplu atunci cand are o problema tehnica. Nu te gandesti automat ca poti posta la "Discutii libere".
La anime-uri poate ar trebui putin detaliat... categorii pentru unele anime-uri mai cunoscute? Ar face totul mai ordonat.
La fan fiction ar trebui o repartitie putin mai ampla... cele terminate intr-o parte, cele in progress in alta... cele originale deoparte de ce e construit pe un suport...
Eu ma opresc aici, sper ca nu am fost prea nepoliticoasa... Mai ales fiind nou-venita. Scuzati orice posibila ofensa.
Sus In jos
Alice
Administrator
Administrator
Alice


Mesaje Mesaje : 52895
Puncte Puncte : 58372
Reputatie : 28
Varsta : 28
Localizare : <3

Cateva sugestii Empty
MesajSubiect: Re: Cateva sugestii   Cateva sugestii I_icon_minitimeMier Mai 01, 2013 3:28 am

Nu ai fost nepoliticoasa multumesc pt ideei . O sa ma ocup de asta cand am putin timp liber
Sus In jos
 
Cateva sugestii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cateva cantece...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
•Anime Vampire• :: Forum :: Sugesti / Reclamatii /Intrebari :: Sugesti-
Mergi direct la: