•Anime Vampire•
Bun venit ! bighug

Iti place forumul ;;) ? atunci alaturate si tu comunitati anime-vampire , asa vom putea deveni o familie mai mare. bighug

•Anime Vampire•
Bun venit ! bighug

Iti place forumul ;;) ? atunci alaturate si tu comunitati anime-vampire , asa vom putea deveni o familie mai mare. bighug

•Anime Vampire•
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

•Anime Vampire•

~ ~ Un forum a celor pasionati de anime si vampirii ~ ~
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ce muzica va place ?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ce muzica va place ? Empty
MesajSubiect: Ce muzica va place ?   Ce muzica va place ? I_icon_minitimeJoi Iul 04, 2013 1:19 am


Voua ce muzica va place ?
Si de ce ascultati acel gen de muzica?
Ce va intereseaza mai mult atunci cand ascultati un cantec?Orchestratia,Vocea,Versurile ?
Dar in functie de ce va alegeti trupa preferata? :D:Si care este trupa(sau trupele depinde dupa caz)preferata?
Sus In jos
Alice
Administrator
Administrator
Alice


Mesaje Mesaje : 52895
Puncte Puncte : 58372
Reputatie : 28
Varsta : 28
Localizare : <3

Ce muzica va place ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce muzica va place ?   Ce muzica va place ? I_icon_minitimeJoi Iul 04, 2013 4:57 am

Sincer ascultam rock dar mai nou aleg melodiile dupa starea de spirit si dupa versuri daca sunt trista si gasesc o melodie care imi descrie situatia in care sunt imi place melodia si gata :D
Nu am trupe preferate .
Sus In jos
Diancie
Administrator
Administrator
Diancie


Mesaje Mesaje : 52763
Puncte Puncte : 57848
Reputatie : 27
Varsta : 27
Localizare : Go To Sleep

Ce muzica va place ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce muzica va place ?   Ce muzica va place ? I_icon_minitimeLun Iul 08, 2013 2:06 am

Eu ascult cam orice gen de muzica atata timp cat nu e manea sau populara...Nu am artisti sau trupe preferate...
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous



Ce muzica va place ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce muzica va place ?   Ce muzica va place ? I_icon_minitimeLun Aug 05, 2013 10:38 pm

Păi melodiile mele vreau să fie: Dubstep , Hip-Hop ,  puţin rock , drum bass şi da îmi place toate melodiie cu bass în afară de manele sunt anti-manele. 

Păi ascult aceeste genuri de muzică , pentru că-mi plac foarte mult mereu muzica te linişteşte mai ales Skrillex - Frist of the years. 

Hmm , păi nu-ş , n-am nici cea mai mică idee. :| 

Păi versurile , chiar fac eu versurile mele . Am să pun aici să vedeţi .  . 
Spoiler:

Deci eu am pus acolo nişte versuri făcute de mine . 


Păi trupa mea preferată e , e ,e nu-ş toate sunt bune , chiar minunate.



Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce muzica va place ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce muzica va place ?   Ce muzica va place ? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ce muzica va place ?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
•Anime Vampire• :: Sau...sa vorbim despre alceva :: Discutii libere-
Mergi direct la: